خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

Blog Article

این راهنما معرفی و مروری بر سئوی سایت و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خواهد بود ، یک تاکتیک بسیار مهم برای هدایت بازدید به سایت شما.

در این راهنما خواهید آموخت:

سئوی سایت چیست و چرا مهم است؟
تحقیقات کلمات کلیدی SEO و بهترین روشهای خدمات سئو هدف قرار دادن کلمات کلیدی
بهترین روشهای بهینه سازی در صفحه

بیا شروع کنیم!

1. سئو چیست و چرا مهم است؟
بهینه سازی موتور جستجو فرآیند خدمات سئو سایت و بهینه سازی صفحات وب و محتوای آنها است که توسط کاربران جستجو کننده  سئوی سایت اصطلاحات مربوط به وب سایت شما به راحتی قابل کشف است. اصطلاح SEO همچنین روند آسانتر کردن صفحات وب برای نرم افزار نمایه سازی موتور جستجو ، معروف به "خزنده" ، برای یافتن ، اسکن و نمایه سازی سایت شما را توصیف می کند.

در حالی که مفهوم SEO نسبتاً سرراست است ، بسیاری از تازه واردان سئو هنوز در مورد مشخصات س questionsالاتی دارند ، از جمله:

چگونه برای سایت خود یا سایت شرکت خود  سئوی سایت برای موتورهای جستجو "بهینه سازی" می کنید؟
از کجا می دانید چه مدت باید برای SEO جستجو کنید؟
چگونه می توان مشاوره "خوب" سئو را از مشاوره "بد" یا مضر در سئو تشخیص داد؟
شاید مهمترین جنبه بهینه سازی موتور جستجو این باشد که چگونه واقعاً می توانید از SEO استفاده کنید تا به ترافیک ، بازده ها و فروش مناسب تری برای تجارتتان کمک کند .

چرا باید به SEO اهمیت دهید؟
هر روز میلیاردها جستجو به صورت آنلاین انجام می شود. این به معنای مقدار بسیار زیادی از ترافیک خاص و پر هدف است .

بسیاری از مردم محصولات و خدمات سئو سایت خاص را با هدف پرداخت هزینه های این موارد جستجو می کنند. این جستجوها دارای هدف تجاری شناخته شده اند ، به این معنی که آنها با جستجوی خود به وضوح نشان می دهند که آنها می خواهند چیزی را که شما ارائه می دهید بخرند .

آغازگر SEO
یک جستجوی جستجو مانند "من می خواهم ماشین بخرم" هدف تجاری مشخصی را نشان می دهد

افراد به دنبال هر نوع موضوعی هستند که مستقیماً با تجارت شما مرتبط باشد. فراتر از آن ، چشم اندازهای شما همچنین در جستجوی انواع مواردی هستند که فقط  سئو سایت به شغل شما مربوط می شوند. اینها حتی فرصت های بیشتری برای ارتباط با آن افراد و کمک به پاسخگویی به س questionsالات آنها ، حل مشکلات آنها و تبدیل شدن به یک منبع قابل اعتماد برای آنها است.

آیا به احتمال زیاد ویجت های خود را از منبعی قابل اعتماد دریافت می کنید که در هر چهار بار گذشته برای کمک به یک مشکل یا کسی که قبلاً به Google مراجعه کرده اید ، اطلاعات خوبی ارائه می دهد؟

در واقع چه چیزی برای ایجاد ترافیک جستجوگرها از موتورهای جستجو مفید است؟
توجه به این نکته  سئو سایت مهم است که گوگل مسئول اکثر ترافیک موتورهای جستجو در جهان است. این ممکن است از یک صنعت به صنعت دیگر متفاوت باشد ، اما به احتمال زیاد گوگل بازیگر اصلی نتایج جستجو است که کسب و کار یا وب سایت شما می خواهد در آن نشان داده شود ، اما بهترین روش های ذکر شده در این راهنما به شما در موقعیت یابی سایت و سایت شما کمک می کند. محتوای آن برای رتبه بندی در سایر موتورهای جستجو نیز هست.

اصول SEO را یاد بگیرید
گوگل در بین موتورهای جستجو مسلط است ، اما در سایتهایی مانند یاهو و بینگ خواب نباشید

بنابراین چگونه Google تعیین می کند که کدام صفحات را در پاسخ به آنچه افراد جستجو می کنند برگرداند؟ چگونه می توانید این همه بازدید ارزشمند را به سایت خود برسانید؟

الگوریتم گوگل بسیار پیچیده است ، اما در سطح بالایی است:

Google به دنبال صفحاتی است که حاوی اطلاعات مربوط به کیفیت بالا و مرتبط با جستجوی جستجوگر باشد.
الگوریتم Google با "خزیدن" (یا خواندن) محتوای وب سایت شما  انجام سئو سایت و ارزیابی (الگوریتمی) بر اساس کلمات کلیدی موجود در آن و سایر عوامل (که به عنوان "سیگنال های رتبه بندی" شناخته می شود) مرتبط بودن آن محتوا را تعیین می کند. .
Google "کیفیت" را با چندین روش تعیین می کند ، اما نمایه پیوند یک سایت - تعداد و کیفیت سایر وب سایت هایی که به یک صفحه و یک سایت به طور کلی لینک می شوند - از مهمترین آنهاست.
به طور فزاینده ای ، سیگنال های رتبه بندی اضافی توسط الگوریتم Google مورد ارزیابی قرار می گیرند تا مکان را رتبه بندی کنند ، مانند:

چگونه افراد با یک سایت درگیر می شوند (آیا آنها اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا می کنند و در سایت باقی می مانند یا اینکه دوباره به صفحه جستجو باز می گردند و روی پیوند دیگری کلیک می کنند؟ یا اینکه آنها فقط لیست شما را در نتایج جستجو نادیده می گیرند و هرگز کلیک کنید؟)
سرعت بارگذاری سایت و "دوستی موبایل"
چه مقدار محتوای منحصر وب وان به فرد یک سایت دارد (در مقابل محتوای "نازک" یا تکراری ، با ارزش کم)
صدها فاکتور رتبه بندی وجود دارد که الگوریتم گوگل در پاسخ به جستجوها در نظر می گیرد و گوگل به طور مداوم فرآیند خود را به روز می کند و اصلاح می کند تا اطمینان حاصل شود که بهترین تجربه کاربر را دارد.
2. تحقیق در مورد کلمات کلیدی SEO و بهترین روشهای هدف قرار دادن کلمات کلیدی
اولین قدم در بهینه سازی موتور جستجو این است که تعیین کنید در واقع برای چه چیزی بهینه سازی می کنید. این به معنای شناسایی اصطلاحاتی است که افراد در جستجوی آنها هستند ، همچنین به عنوان "کلمات کلیدی" شناخته می شوند ، که می خواهید وب سایت شما در موتورهای جستجو مانند Google رتبه بندی کند.

به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید وقتی انجام سئو سایت ویجت ها به دنبال "ویجت ها" می گردند و شاید وقتی چیزهایی مانند "خرید ابزارک" را تایپ می کنند ، شرکت ویجت شما نمایش داده شود. شکل زیر حجم جستجو یا تعداد تخمینی جستجوها برای یک مدت خاص را برای مدت زمان مشخص نشان می دهد:

حجم جستجو برای کلمات کلیدی جستجوگرها
پیگیری کلمات کلیدی SEO در بازه های زمانی مختلف

در تعیین کلمات کلیدی که می خواهید در سایت سئوی سایت خود هدف قرار دهید چندین فاکتور اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

حجم جستجو - اولین عاملی انجام سئو سایت که باید در نظر گرفت این است که تعداد زیادی از افراد در جستجوی یک کلمه کلیدی مشخص هستند. هرچه افراد بیشتری در جستجوی کلمه کلیدی باشند ، مخاطب بالقوه شما برای دستیابی به آن بیشتر است. برعکس ، اگر کسی به دنبال کلمه کلیدی نیست ،  سئوی سایت دیگر مخاطبی در دسترس نیست که بتواند محتوای شما را از طریق جستجو پیدا کند.
مرتبط بودن - ممکن است نیو سئو یک اصطلاح به طور مکرر خدمات سئو سایت جستجو شود ، اما این لزوما به این معنی نیست که با چشم انداز شما مرتبط است. ارتباط کلمه کلیدی یا ارتباط بین محتوای یک سایت و پرسش جستجوی کاربر ، یک سیگنال مهم برای رتبه بندی است.
رقابت - کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالاتر می توانند میزان قابل توجهی از ترافیک را ایجاد کنند ، اما رقابت برای موقعیت برتر در صفحات نتایج موتور جستجو می تواند شدید باشد.
ابتدا باید بفهمید که مشتریان احتمالی شما چه کسانی هستند و به دنبال چه چیزی هستند. از آنجا باید درک کنید:

آنها به چه نوع چیزهایی علاقه دارند؟
آنها چه مشکلی دارند؟
آنها از چه نوع زبانی برای توصیف انجام سئو سایت کارهایی که انجام می دهند ، ابزاری که استفاده می کنند و غیره استفاده می کنند؟
آنها دیگر از چه کسانی چیز می خرند؟
هنگامی که به این س questionsالات پاسخ دادید ، یک لیست اولیه از کلمات کلیدی و دامنه های خدمات سئو سایت احتمالی برای کمک به شما در یافتن ایده های اضافی برای کلمات کلیدی و ایجاد مقادیر اندازه جستجو و معیارهای رقابت در اختیار شما قرار می گیرد.

لیستی از روش های اصلی را که مشتری و مشتری شما توصیف می کنند انجام دهید و شروع به وارد کردن آن در ابزارهای کلمه کلیدی مانند ابزار کلمات کلیدی خود Google یا ابزارهایی مانند ابزار کلمات کلیدی WordStream کنید :

ابزار کلمات کلیدی wordstream seo

علاوه بر این ، اگر سایت فعلی داشته باشید خدمات سئو سایت ، احتمالاً از قبل موتورهای جستجو ترافیک زیادی دریافت می کنید. در این صورت ، می توانید از انجام سئو سایت برخی از داده های کلمات کلیدی خود استفاده کنید تا به شما کمک کند بفهمید کدام اصطلاحات باعث ایجاد ترافیک می شوند (و چه کسی ممکن است بتوانید برای آنها مقداری بهتر رتبه بندی کنید).

متأسفانه ، Google ارائه اطلاعات زیادی درباره آنچه افراد به دنبال آن هستند به ارائه دهندگان تجزیه و تحلیل متوقف شده است. Google برخی از این داده ها را در رابط کاربری رایگان Webmaster Tools خود در دسترس قرار می دهد (اگر حساب کاربری را راه اندازی نکرده اید ، این یک ابزار SEO بسیار با ارزش است هم برای کشف داده های جستجوی جستجو و هم برای تشخیص انواع مختلف سئو فنی).

هنگامی که وقت خود خدمات سئو سایت را برای درک چشم انداز خود صرف کردید ، کلمات کلیدی رانندگی را به سمت رقبای خود و سایت های مرتبط جستجو کردید و اصطلاحات رانندگی به سایت خود را بررسی کردید ، باید کار کنید تا بفهمید کدام اصطلاحات را می توانید تصور کنید رتبه برای و که در آن بهترین فرصت در واقع دروغ .

تعیین رقابت نسبی یک کلمه کلیدی می تواند یک کار کاملا پیچیده باشد. در یک سطح بسیار بالا ، شما باید درک کنید:

کل سایت های مرتبط با یکدیگر برای رتبه بندی انجام سئو سایت برای مدت مشابه چقدر معتبر و معتبر هستند (به عبارت دیگر: کل سایت چند پیوند می گیرد ، خدمات سئو سایت و سایت های پیوند دهنده چقدر با کیفیت ، قابل اعتماد و مرتبط هستند؟)
چقدر با خود کلمه کلیدی مطابقت دارند (آیا آنها پاسخ بسیار خوبی برای سوال آن جستجوگر ارائه می دهند)
هر صفحه در آن نتیجه جستجو چقدر محبوب و معتبر است (به عبارت دیگر: صفحه دارای چند پیوند است و سایتهای پیوند دهنده از چه کیفیت ، قابل اعتماد و مرتبطی برخوردار هستند؟)
با استفاده از فرمول شاخص رقابتی بنیانگذار WordStream ، لاری کیم ، می توانید در فرآیند تعیین کلمات کلیدی رقابتی عمیق تر شوید .
3. بهینه سازی On-Page برای سئو
هنگامی که خدمات سئو سایت لیست انجام سئو سایت کلمات کلیدی خود را پیدا کردید ، مرحله بعدی در واقع پیاده سازی کلمات کلیدی هدفمند در محتوای سایت شما است. هر صفحه در سایت شما باید یک اصطلاح اصلی و همچنین "سبد" اصطلاحات مرتبط را هدف قرار دهد. در بررسی اجمالی خود از صفحه کاملاً بهینه شده ، رند فیشکین تصویری زیبا از آنچه یک صفحه بهینه سازی شده خوب (یا کاملاً) به نظر می رسد ارائه می دهد:

Report this page